SİVİL YAŞAM DERNEĞİ VE BİRLEŞMİŞ MİLLETLER TÜRKİYE OFİSİ ORTAKLIĞINDA DÜZENLENEN 4. ULUSAL GENÇLİK ZİRVESİ "SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİ VE GENÇLİK" TEMASIYLA 21-23 EKİM 2016'DA KONYA'DA!

Türkiye’nin 28 farklı şehrindeki yerel kurulları ile faaliyetlerini sürdüren Sivil Yaşam Derneği, Sürdürülebilir Kalkınma ve Gençlik teması ile tüm Türkiye’den yüzlerce genci bir araya getiriyor.

Sivil Yaşam Derneği, 21-23 Ekim tarihleri arasında “Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ve Gençlik” teması ile Türkiye’nin dört bir yanından yüzlerce sivil toplum alanında aktif genci SİYAMDER Konya Yerel Kurulu ev sahipliğinde bir araya getirecek. Uluslararası Göç Örgütü Türkiye Ofisinden Yelda Devlet, Meral Açıkgöz, Uluslararası Çalışma Örgütü Türkiye Ofisinden Melis Kılavuz, UNDP Türkiye Ofisinden Gökçe Bayrakçeken Tüzel, Atila Uras, Faik Uyanık, Dünya Sağlık Örgütünden Doç. Dr. Toker Ergüder aynı zamanda Dünya Sağlık Örgütü Türkiye Temsilcisi Dr. Pavel Ursu ve ilgili sivil toplum kuruluşlarından alanında uzman kişilerin de konuşmacı olarak katılım göstereceği zirvede, gençler hem öğrenecek hem üretecek hem de zirve sonrası ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri’ hakkında ortak bir görüş bildirisini somut çıktı olarak kamuoyu ve paydaşlarına sunacak. Tüm bunların yanı sıra hep birlikte eğlendikleri sosyal aktiviteler dâhilinde geldikleri şehrin kültürünü de yakından tanıma fırsatı elde edecekler!

SİYAMDER, gençlik çalışmalarına ulusal bir vizyon katmak, geleceğin liderlerini şimdiden hazırlamak, gençlik çalışmalarına bir sistematik kazandırmak amaçlarıyla, her yıl farklı bir şehirdeki SİYAMDER Yerel Kurulunun ev sahipliğinde, SİYAMDER delegasyonlarınca seçilen bir tema çerçevesinde 2 gece 3 gün süren Ulusal Gençlik Zirvesi düzenlemektedir.

21-23 Ekim 2016 saat 13.00 da zirve açılış programı ile başlayacak olan Sivil Yaşam Derneği 4.Ulusal Gençlik Zirvesi hakkında daha detaylı bilgiye sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz:

SİYAMDER 3.UGZ SİYAMDER
İletişim
Facebook 
Twitter 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile