12-13 Aralık 2016 tarihlerinde Marmara Üniversitesi ev sahipliğinde, Marmara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü ve BİLGESAM Stratejik Araştırmalar Merkezi işbirliğiyle gerçekleştirilecektir.
Bu yıl ana teması “KARADENİZ’İN POLİTİK EKONOMİSİ VE BÖLGESEL GÜVENLİK” olarak belirlenen kongre, Karadeniz hinterlandı içerisinde politik ekonomi ve bölgesel güvenliğin her yönüyle derinlemesine tartışılacağı bir platform sunmayı amaçlamaktadır.
Kongreyle ilgili tüm detaylı bilgilere ve program güncellemelerine http://blueblacksea2016.kongre.marmara.edu.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

ÖZET BİLDİRİ GÖNDERME
Her katılımcı başvurusunda İngilizce veya Türkçe bir bildiri özeti (en fazla 300 kelime/2000 karakter) sunmalıdır.  Özet bildiriler sadece Microsoft’un bir hizmeti olan CMT online gönderim sistemi üzerinden gönderilmelidir. https://cmt3.research.microsoft.com/BBS2016 adresine kayıt olarak CMT sistemi üzerinden özet bildirilerinizi gönderebilirsiniz.
Özet bildiri son gönderim tarihi 31 Ağustos 2016’dır.  Faks, posta ya da e-mail ile iletilen ve bu tarihten sonra gönderilen bildiriler program ve yayın için değerlendirilmeyecektir. Özet bildirileri kabul edilen katılımcılar 1 Kasım 2016 tarihinde bilgilendirileceklerdir.
Katılımcılar Türkçe ya da İngilizce sunumlar ile katılabilirler. Kongre boyunca Türkçe-İngilizce simültane çeviri hizmeti sağlanacaktır.

Kongre katılımcılar ve dinleyiciler için ücretsizdir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile