"PERŞEMBE GÜNÜ SAVAŞ OLACAK"

Futbol
Typography

Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Perşembe günü oynayacakları Feyenoord maçı öncesi önemli açıklamalarda bulundu. UEFA Avrupa Ligi'ndeki son maçına çıkacak olan Fenerbahçe hazırlıklarını sürdürüyor. Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat kritik Feyenoord maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.  Dick Advocaat'ın düzenlediği basın toplantısından öne çıkanlar:

  • Robin van Persie ile ilk geldiğimde ciddi bir konuşma yaptım. 'Robin, her şey sana kalmış. Böyle devam edip kenarda mı bekleyeceksin, yoksa ayağa kalkıp takımın en önemli oyuncusu mu olacaksın' dedim. Robin van Persie de bunun üzerine çok çalıştı, çok değişti ve her zaman oyunu değiştiren oyuncu oldu. Çok akıllı ve hızlı bir oyuncu. Performansından keyif alıyorum.
  • Feyenoord, giderek daha iyi oynuyor. Giovanni van Bronchorst'un istediği çizgiye gelen bir takım görüyorum. Perşembe günü orta saha savaşı olacak.
Fenerbahçe ile Feyenoord, Hollanda'nın Rotterdam kentinde bulunan De Kuip'te Perşembe akşamı 21.00'de kozlarını paylaşacak. Fenerbahçe, tek farklı kaybetmesi halinde bile gruptan çıkacak.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile