As soon as you open an account Bet365 will send you a 10 digit Offer Code via email. Receive Your £200 bet365 Welcome Promo Bonus plus £50 Mobile Promo

Biz TRT AJANS Ailesi olarak 2010 yılında medya sektöründe (internet haberciliği alanında) faaliyete başlamış ulusal ve uluslararası haber ve yayın yapan özel bir kuruluşuz. Türkiye'de Uluslararası haber ağlarına kayıtlı Uluslararası arenada faaliyet gösteren uluslararası basın federasyon üyesi uluslararası yazarlık sertifikasına sahip, Türkiyedeki nadir kuruluşlardan biriyiz. Sosyal medyada etkin günlük 300.000 bin kişilik ziyaretçi portföyü olan etkin bir haber ajansıyız Türkiye Genelinde 67 ilde belde ve belediye başkanlarımızla röportaj gerçekleştirmiş olan ajansımız 2016 yılı sonuna kadar Türkiye'deki tüm illerimizde il ve bölge temsilcilik çalışmalarınıda tamamlamayı hedeflemektedir.  

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, TRT AJANS ekibiyle bir söyleşi gerçekleştirerek, Adana'da mevcut sorunları, gerçekleştirilen çalışmaları, projeleri, TRTAJANS kameralarına değerlendirdi.